Ilustracja książkowa " Pajdohistoryjki z Jasiem " i " Pajdohistoryjki z Basią"


Na początku tego roku we współpracy z Państwem  Elżbietą Szwajkowską, Witoldem Szwajkowskim oraz Wydawnictwem WiR powstało 40 ilustracji do publikacji pt.  „Pajdohistoryjki z Basią”, „Pajdohistoryjki z Jasiem”.
Basia i Jaś są wesołymi dziećmi, którzy maja niebanalne przygody, są urwisami , pogodnymi postaciami ułatwiającymi dzieciom zrozumienie emocji.

Publikacje  to „książki” z 20 luźnymi kartami, Na każdej karcie znajduje się pajdohistoryjka opisana krótkim wierszykiem oraz zestaw pytań, a na odwrocie – ilustracja do wierszyka.


Aktualnie na Facebooku Państwo Szwajkowscy chcą wraz z Wami stworzyć kolejną część przygód Jasia i Basi https://www.facebook.com/events/587847511394679/  . Tym razem w duecie…

Drodzy Rodzice, Babcie, Dziadkowie, Nauczyciele Przedszkolni! Jeśli są emocje, relacje, różne sytuacje, o których chcielibyście porozmawiać z przedszkolakami odwołując się do przygód Basi i Jasia, to przysyłajcie nam swoje propozycje. Tematy mogą dotyczyć „dobrych” i „złych” emocji, miłych i trudnych relacji, sytuacji przyjemnych, zabawnych, ale także smutnych i przykrych. Spróbujemy je opisać wierszykami i może uda nam się stworzyć kolejny zbiór”Dla wielbicieli Jasia i Basi oraz dla tych co dopiero ich poznają, przygotowałam ilustrację-kolorowankę do pobrania i wydrukowania! 
Kliknij na link:„Pajdohistoryjki…” dostępne są w księgarni internetowej Wydawnictwa WiR: http://wir-sklep.pl/pl/p/Pajdohistoryki-z-Jasiem-Emocje-relacje-smieszne-sytuacje/291

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s